• دانلود آهنگ و فیلم

 • دانلود سریال شهر قشنگ

  9 مارس 2018 سریال شهرقشنگ

  دانلود سریال شهر قشنگ با لینک مستقیم

  دانلود فصل اول از قسمت ۱ تا ۱۵۰

  Shahre Ghashang 438x438 - دانلود سریال شهر قشنگ

  خلاصه سریال :

  هتلی پنج ستاره واقع در آنتالیا «هتل کرملین» از روح‌افزا به اردشیر به ارث رسیده و وکیل عموی به ایشان پیشنهاد فروش هتل کرملین را داده‌است. اردشیر (هرمز سیرتی) و همسرش سودابه (بتسابه کاظمی) با وجود متوجه شدن، نبود مدیریت در اواخر باعث بی نظمی‌هایی در اداره هتل شده‌است. آنها تصمیم گرفتند زود تسلیم نشوند و سعی کنند این شرایط را تغییر داده و تصمیم عجولانه‌ای نگیرند.

  بی نظم‌ترین کارکنان کاراکتر ۳ک هستند: کاوه ازلی قضاسوزی (زانیار قاسمی) شخصیتی کرمانشاهی است. کیا کیهانی (مهران مؤذنی) شخصیتی دخترباز دارد و چمدان بر هتل است و عرشیا کرمی (مجید احمدی) همسر انیکا (ملیسا مهربان) آبدارچی هتل است. این سه تن بعدها به ۳ک مشهور می‌شوند.

  کاوه عاشق نوهٔ اردشیر، بارانا (پردیس شهرابی) است که در هر قسمت می‌توانیم تلاش او را برای به دست آوردن بارانا و عروسی با او را ببینیم. اما تلاش‌های اون کارساز نیست چون بارانا عاشق پیشخوان هتل، کسری مقدم (کسری رئوفی) است. در ان هنگام، شخصیت کلاهبرداری به نام کاووس دفتری (مرتضی عقیلی) وارد هتل می‌شود و خود را به جای یکی از هیئت مدیرها می‌زند. او پسرش کسری (کسری رئوفی) و نصرت (سحر بابایی) به عنوان جاسوس، در شغل پیشخوان داخل هتل می‌فرستد.

  بیشتر ماجرا تمرکز بر شخصیت ۳ک است و هر بار رخدادهایی در این فیلم در جریان است که هر بار اتفاقی برای کارکنان آنجا می‌افتد.

  بازیگران :

  زانیار قاسمی , مهران موذنی , پردیس افکاری , بهارک صالح نیا , سارا باهنر , ارژنگ درژنگ , پردیس شهرابی , شیدا مرادی , مهسا مجرد , کسرا رئوفی , محمد نجفی

  نوید دیوان , مجید احمدی و …

  درباره سازنده سریال بیشتر بدانید :

  کارگردان این فیلم مهدی مظلومی است که پیش از این سریال طنز بدون شرح را در کارنامه دارد و فیلم مذکور در شبکه سه پخش شده‌است. در سریال بدون شرح روزنامه‌ای چاپ می‌کردند به نام شهر قشنگ که این‌بار عنوان فیلم جدیدش شده‌است که در شبکه جم فارسی پخش می‌شود.

  ورود به بخش دانلود از قسمت ۱ تا ۱۵۰ [با کیفیت ۷۲۰]

  Dl - دانلود قسمت سوم سریال آشوب

  admin بدون نظر 36,527 نمایش